0%

O nas

ico-o-nas-1

Nasza historia

Marka LCO stworzona została przez zespół ludzi, którzy od ponad 20 lat sukcesywnie zdobywali doświadczenie w zakresie IT, współpracując z największymi światowymi liderami technologicznymi. Dzięki temu nie trzeba martwić się o jakość naszych produktów. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów instytucjonalnych m.in.: służb mundurowych, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora edukacji, sektora bankowego itp. Poprzez starannie zbudowaną sieć partnerską, LCO, stało się atrakcyjnym dostawcą rozwiązań IT.

ico-o-nas-2

Doświadczenie

LCO łącząc doświadczenie własne i swoich Partnerów może zagwarantować najwyższą jakość produkowanego sprzętu. Atutem naszych produktów jest trwałość i niezawodność. Elastyczność produkcji i fachowa obsługa serwisu gwarancyjnego pozwalają dostosować rozwiązania do wymagań naszego klienta.

ico-o-nas-3

Nasza wizja

Naszą wizją jest tworzenie urządzeń, które poprawią jakość pracy i sprawią, że zwykłe czynności będą przychodziły z lekkością. Firma LCO pomaga spełniać oczekiwania dzięki nowoczesnej technologii. To motywuje i inspiruje nas do tworzenia produktów na miarę biznesu naszych klientów. Dzięki wysokowydajnym podzespołom praca jest szybka i przyjemna.

image
https://www.lco.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.lco.pl/
#c1c1c1
style2
paged
Loading posts...
C:\virt\lco/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off